Vertikaalne klaasipesumasin SUPERINOX
Vertikaalne klaasipesumasin SUPERINOX

Vertikaalne pesumasin Superinox tagab turul saadaolevate klaaside pesemisel ja kuivatamisel parima jõudluse. Pesumasin on varustatud mõnede uuenduslike lahendustega nagu patenteeritud Ecosave süsteem, mis vähendab energiatarbimist kuni 60% ja A-Qual süsteem, mis võimaldab vee kvaliteeditaseme automaatset juhtimist.

Pesumasina tugev kandekonstruktsioon on valmistatud suure paksusega roostevabast terasest. Kõik veega kokkupuutuvad osad, ka kuivatusalas, on valmistatud roostevabast terasest ja korrosioonvastasest materjalist. Kõik ajamid asuvad masina ülaosas, mis tagab veega kokkupuute puudumise.

Superinox sobib õrna klaasipinna pesemiseks tänu Low- E pindkattega klaasi automaatsele tuvastamisele. Paksuse reguleerimine toimub automaatselt. Puutetundliku ekraaniga PLC-juhtimissüsteem võimaldab kontrollida klaasi liikumise kiirust, paksust ja tüüpi.

Superinox pesumasina saab koos sobivate muudatustega integreerida klaaspaketi liinidesse ja ühendada Neptuni toodetud vertikaalsete töötluskeskustega. Masinale saab integreerida ka nurgalõike mooduli CornerCut, et lisada pesemisfaasi automaatne nurgalõikamine.

Küsige toote kohta lisateavet ja pakkumist info@estoneglass.ee.

Rohkem infot tootekataloogist 

<<