VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus
VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus

Vertmax ONE on kompaktne vertikaalne töötlemiskeskus, mis põhineb klaasilehe vertikaalse töötlemise kontseptsioonil. See on kavandatud ja välja töötatud nii väikeste klaasitehaste vajaduste rahuldamiseks, kes soovivad, et nende tootmine areneks tehnoloogiliselt piiratud investeeringute juures, aga ka suure tootlikkusega tehaste jaoks kiirema ja paindlikuma tootmise jaoks madalamate kuludega.

Vertmax One on ideaalne töötluskeskus klaasuste, dušikabiinide, balustraadide ning sise- ja välissisustusklaaside tootmiseks. See võib töödelda klaaslehti, mille mõõtmed on kuni 3000×1500 mm.

Vertmax ONE võimaldab mis tahes masintöötlust suurima kergusega  nagu klaasi sisemiste sälkude ja avade freesimist, puurimist, süvistamist, servade jäme-ja poleerlihvimist.

Töötluskeskusel Vertmax One on kaks iseseisvat vankrit, neil mõlemal on kaks iminappa. See täisautomaatne tehnoloogia optimeerib klaasi haaramist vastavalt selle suurusele, geomeetriale ja masintöötlusele ilma lisaaega kulutamata ning muudab masina ainulaadseks nii tootlikkuse kui ka paindlikkuse osas. Tänu vankrite ümberpaigutamisele saab igat tüüpi töötlust läbi viia ilma, et peaksite klaasi masinast maha ja sellele uuesti peale laadima. Protsessi juhitakse täielikult intelligentse tarkvara kaudu, mis annab Vertmax ONE-le lihtsuse osas erakordse eelise.

https://www.youtube.com/watch?v=wHTXt2aWT1g

Küsige toote kohta lisateavet ja pakkumist info@estoneglass.ee.

<<