MASTER ONE
MASTER ONE

Master One on Intermaci programmjuhitav kolmeteljeline X-, Y-, Z-teljega ja automaatse tööriistavahetusega töötluskeskus naturaalse kivi, graniidi, marmori, sünteetiliste ja keraamiliste materjalide töötlemiseks.

Töötluskeskust on võimalik varustada neljanda, piiramatu pöörlemisega  C- teljega või  ühes suunas kalduva T-teljega, mis on muuhulgas mõeldud köögi töötasapindade kaldsüvendi töötluseks.

Töötluskeskus võimaldab erineva suuruse ja paksusega kivi- ja keraamilisi materjale  puurida, freesida, süvistada, uuristada veesooni, teha sisselõikeid, graveerida, välisserva ja siseavasid lihvida ja poleerida, profileerida, lõigata saekettaga jne.

Masinat juhitakse Windows operatsioonisüsteemiga varustatud personaalarvuti abil, tarkvara on uuenduslik ja kasutajasõbralik.

Master One on mõeldud just neile suurtele tehastele, kes soovivad suurendada tootmismahtu või ka väiksematele ettevõtetele, kes soovivad oma tootmist automatiseerida. Suhteliselt väikese investeeringuga on võimalik saavutada suurepärase kvaliteediga tulemusi.

https://www.youtube.com/watch?v=U3piwGXeYNs

Küsige toote kohta lisateavet ja pakkumist info@estoneglass.ee.

<<