Master 38.5 on viieteljeline CNC töötluskeskus
Master 38.5 on viieteljeline CNC töötluskeskus

Kõrgetasemeline tehnoloogia parimate tulemuste saavutamiseks maksimaalse kasutuslihtsusega.

5-teljeline pea koos pideva pöörlemisega C-telje ja kallutatava A-teljega (vahemikus -90 ° kuni + 90 °) tagab suurepärase paindlikkuse ja survestab keerukate mehaaniliste operatsioonide teostamise piiri.

Master-seeria on valik Intermaci töötluskeskusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud mööbli-, auto-, ehitus- ja kodumasinate sektorile vajalike tüüpiliste klaaside tootmiseks. See on jõudluse ja produktiivsuse osas parim lahendus ning sobib väikeste ja suurte tootmispartiide kiireks töötlemiseks. Täiesti uus ja täiustatud Master tagab töö täpsuse, kvaliteedi ja töökindluse.

Integreeritud puurimissüsteem patenteeritud Helix tööriistaga.

Helix on Diamuti tööriist, mis koos Intermaci tarkvaraga ületab see kõiki traditsiooniliste puurimissüsteemide piire, kasutades ühte tööriista kõigi puurimis-, lihvimis- ja süvistamistoimingute tegemiseks kuni 19mm klaasilehtedel.

Uued ristkülikukujulised iminapad tagavad parema vaakumi säilimise võrreldes traditsiooniliste iminappidega, neid on saadaval kõigis versioonides ja suurustes ning need tagavad maksimaalse kohandamis paindlikkuse.

Rohkem infot tootekataloogist

Küsige toote kohta lisateavet ja pakkumist info@estoneglass.ee.

<<