MOVETRO A automaatne sahtelladu
movetro
movetro

Movetro TMA on automaatsete süstikute laosüsteem, mis vastab järgmistele vajadustele:

  • Ruumi kokkuhoid
  • Paindlikkus tootmises tänu automaatsele raamide liikumisele
  • Peatumatu klaasi lõikamine ka klaasiveoauto mahalaadimise ajal

Ettevõtte missiooni kohaselt saab Movetro TMA ühendada igat tüüpi lõikusliiniga ja sellega ka täielikult integreerida, võimaldades klaasi ladustamist juhtida otse optimeerija juurest või lõikuslaua juhtarvutist.

Movetro TMA moodulkontseptsioon võimaldab kliendil valida lao põrandaplaani vastavalt ruumi- või tootmisvajadustele, samuti  on võimalik ühendada mitut tüüpi raame või valida liinide etteandmisüksuse või klaasitahvlite mahalaadimisüksuse erinevat paigutust.

Üks olulisemaid aspekte on asjaolu, et Movetro TMA laosüsteemi saab muuta või uuendada isegi pika aja jooksul pärast paigaldust –  saate mõelda nüüd ka oma tulevikuvajadustele.

Movetro TMA on ehitatud ohutuse ja töökindluse tagamiseks. Selleks on süstikul spetsiaalsed klaasplokkide kaitseseadeldised, nõuetekohased andurid, mis kontrollivad liini õiget toimimist ning kõik sertifitseeritud ja hoolikalt valitud komponendid, näiteks kuullaagrid ja juhikud, mis on pärit usaldusväärsetelt rahvusvahelistelt tootmisettevõtetelt.

Klaasi ladustamine on tootmisahela esimene lüli ja sel põhjusel on oluline selle hõlbus haldamine, kontrollimine.

Movetro TMA on varustatud kaasaegse puutetundliku ekraaniga juhtpuldiga, kus on selged sõnumid saadaval erinevates keeltes ja tehnilise abi saamiseks Interneti-ühenduse riistvaraga.

Küsige toote kohta lisateavet  info@estoneglass.ee.

<<