Süsteem

GlassRenu on klaasikriimude eemaldamise süsteem, mis koosneb kolmest erineva teralisusega abrasiivkettast, spetsiaalsest viltkettast ja poleerimissegust. See on keskkonnasõbralik kuivmeetod, mis võimaldab töötada ilma klaasi kinnituskohast eemaldamata.

Kuidas see töötab

Pärast muudetava kiirusega lihvmasinaga sama ala järjestikuste käikude seeriaga lihvimisel  võimaldavad kettad eemaldada esialgsed vigastused. Sõltuvalt vigastuse olemusest ja ulatusest saab operaator  valida õige abrasiivsuse ja mõõduga kettad, kasutades kõiki võimalusi tööriistaga töötlemise ajakava optimeerimiseks. Tööriistaga töötlemise tsükkel  lõpeb alati eelpoleerimise ja poleerimisetapiga.

Kus see töötab

Pole tähtis, millist tüüpi klaasil on vigastatud – GlassRenu töötab nii tavalisel töötlemata klaasil kui ka karastatud klaasil. Ainuke teema, millele tuleks tähelepanu pöörata on temperatuuride erinevus töödeldud ja töötlemata ala vahel:  see võib olla kuni 27°C tavaklaasi ja 40°C karastatud klaasi puhul.

GlassRenu süsteemi saab kasutada ka lamineeritud klaasi, klaaspaketi ja peegelkaasi kriimude eemaldamiseks.

Millist tüüpi vigastusi on võimalik eemaldada

GlassRenu võimaldab eemaldada erinevaid vigastusi alates kareda vee plekkidest kuni keevitusplekkideni. Muidugi, sõltuvalt kahjustuse suurusest ja raskusastmest sõltub ka selle eemaldamiseks vajalik aeg.