Dowsil 375
DOWSIL™ 375™ on kahekomponendiline polüuretaan klaaspaneelide kinnistamiseks U-profiilidesse ja klaasbalustraadide jaoks. Toode on valatav, isetasanduv ja sobib nii lamedate, kumerate monoliitsete või lamineeritud klaaspaneelide turvaliseks kinnitamiseks ja toestamiseks süsteemikonstruktsioonides kasutatavates U-kujulistes profiilides ning muudes sise- ja välistingimustes.
Neid seadmeid kasutatakse igasuguste tavaliste klaaspakettide täitmiseks erinevate gaaside (Ar, Kr, Xe ...) või gaasisegudega, aga ka spetsiaalsete klaaspakettide tootmisel, mida ei saa täita gaasitäitepresside abil, nt kumerad või painutatud, kaarjad, ümmargused, ovaalsed või tähekujulised või väga väikesed või suured klaaspaketid, hapraga integreeritud pliiklaasiga suletud klaaspaketid või muude tundlike sisestruktuuridega suletud paketid, jne. DGT gaasitäiteseadmed võimaldavad pakette täita klaaspaketitehases madalaima gaasikuluga ja usaldusväärselt.
Standardmudel väiksemale tootmisele. Võimsus: 8l/min iga väljundi kohta Igal väljundil gaasiandurid, autotestkontroll, automaatne kalibreerimine. Aeglasem, lihtne, usaldusväärne: täidab 16 mm vaheliistuga 1m² klaaspaketi 150 sekundiga. Ökonoomne kallimate gaaside nagu Krütoon ja Ksenooniga täitmiseks.
Kiireim universaalne käsijuhtimisega seade klaaspakettide tööstuslikuks gaasiga täitmiseks, horisontaalsetele või vertikaalsetele liinidele. Võimsus: 150 l/min iga väljundi kohta. Igal väljundil gaasi- ja rõhuandurid, autotestkontroll, automeetne kalibreerimine. Suure jõudlusega gaasitäitmine imipumbaga, lihtne kasutada, usaldusväärne, sobib paindlikuks alternatiiviks gaasipressidele.
Universaalne seade klaaspakettide tööstuslikuks gaasiga täitmiseks, horisontaalsetele või vertikaalsetele liinidele või liiniväliseks tootmiseks. Võimsus: 30 l/min iga väljundi kohta. Igal väljundil gaasi- ja rõhuandurid, autotestkontroll, automeetne kalibreerimine. Kiire, lihtne, usaldusväärne: täidab 16 mm vaheliistuga 1m² klaaspaketi 48 sekundiga.
Standartne seade klaaspakettide gaasitäite kontsentratsiooni mõõtmiseks. See täpne ja usaldusväärne gaasitester on mõeldud valmis klaaspakettüksuste (IG) nõuetekohase täitmise testimiseks argooni, krüptooni ja ksenooni ning eelsegatud inertsete gaasidega pärast homogeensuse saavutamist vastavalt standardile EN1279. Lihtne ja effektiivne mõõtmine 10 sekundiga. Sobib ka väikesemõõduliste klaaspakettide kvaliteedikontrolliks. Gaasitäidet mõõdetakse klaaspaketi vaheliistu seest nähtamatu ava punktsiooniga. Täpsus: ±0,1% (O2) Mõõdud: 75x135x63 mm, ˂ kg Minimaalne testkogus: 12 ml
Master
Master seeria on valik Intermaci 3-, 4- ja 5-teljelisi töötluskeskusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud mööbli-, auto-, ehitus- ja kodumasinate sektorile vajalike tüüpiliste klaaside tootmiseks. See on jõudluse ja produktiivsuse osas parim lahendus ning sobib nii väikeste, kui ka suurte tootmispartiide kiireks töötlemiseks.
Master
Master seeria on valik Intermaci 3-, 4- ja 5-teljelisi töötluskeskusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud mööbli-, auto-, ehitus- ja kodumasinate sektorile vajalike tüüpiliste klaaside tootmiseks. See on jõudluse ja produktiivsuse osas parim lahendus ning sobib nii väikeste, kui ka suurte tootmispartiide kiireks töötlemiseks.
MASTER ONE
Master One on mõeldud just neile tehastele, kes soovivad suurendada tootmismahtu või neile, kes soovivad oma tootmist automatiseerida. Suhteliselt väikese investeeringuga on võimalik saavutada suurepärase kvaliteediga tulemusi.
GENIUS RS-A
Genius RS-A on NC-juhitud 3 teljeline automaatne lõikuslaud 3-19 mm paksuse monoliitklaasi, vinüüli sirg- ja kujundlõikuseks. Samuti sobib see uue tehnoloogiaga masin ideaalselt keraamilise materjali kiireks lõikamiseks, võimaldades lõigata kuni 12 mm paksusi (sirglõikus) ja 5 mm paksusi (kujundlõikus) keraamilisi tahvleid.
Dowsil 791
Dowsil 791 on ühekomponentne elastne, neutraalne ilmastikukindel silikoon-hermeetik üldklaasimistöödeks hoone fassaadidel nende ilmastikukindluse tõstmiseks ja sobib ideaalselt paisumis-, ühendus-, ümbris- ja teiste liikuvate vuukide jaoks.
VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus
Vertmax ONE on kompaktne vertikaalne töötlemiskeskus, mis põhineb klaasilehe vertikaalse töötlemise kontseptsioonil. See on kavandatud ja välja töötatud nii väikeste klaasitehaste vajaduste rahuldamiseks, kes soovivad, et nende tootmine areneks tehnoloogiliselt piiratud investeeringute juures, aga ka suure tootlikkusega tehaste jaoks kiirema ja paindlikuma tootmise jaoks madalamate kuludega.
VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus
Vertmax-seeria on arvprogrammjuhtimisega vertikaalne töötlusmasin ristkülikukujuliste või erikujuliste klaasilehtede, millel on vähemalt üks sirge külg, puurimiseks, süvendamiseks, freesimiseks ja servatöötluseks. See vertikaalne CNC töötluskeskus on ideaalne fassaadi-, uste- ja interjööriklaaside valmistajatele paindlikuks tootmiseks. Masinaga saab ilma seadistusajata ühe tsükli jooksul läbi viia kõiki töötlusoperatsioone, mis on vajalikud ehitusklaasi ja uste valmistamiseks. Vertmaxi vertikaalset töötluskeskust on lihtne kasutada, sest kogu juhtimine toimub Windows operatsioonisüsteemiga varustatud personaalarvuti abil.
Genius CT-RED on monoliitklaasi lõikuslauavalik, mis on mõeldud suure jõudlusega lõikusliinide jaoks, mis töötavad kahe või kolme vahetusega. Lõikusmasin tagab aja jooksul töökindluse, maksimaalse tootlikkuse tänu tippkvaliteedilistele komponentidele ja tehnoloogilistele lahendustele, mis tagavad täpsuse ja tulemused pideva hooldusvaba tsükliga.
Busetti F seeria täisautomaatne kahepoolne servalihvmasin sobib ideaalselt väikestele, keskmistele ja suurtele klaasitööstusettevõtetele võimaldades paindlikku tootmist alates struktuurklaasist, vaheseintest, rõdudest ja treppidest kuni dušikabiinide ja sisustusklaasideni. Kuni 12 lihv- ja poleerkettaga spindlite kombinatsioon kummagi külje jaoks on ideaalne lahendus klaasitahvli rihvatud sirge serva või 45°-se faasiga sirge serva töötlemiseks. Lihvmasin tagab kõrge kvaliteediga servatöötluse tulemuse ja kauakestva töökindluse.
Genius LM
Genius LM on lamineeritud klaasi lõikuslaud, mis on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad oma lamineeritud klaasi lõikamisprotsesse automatiseerida, nõuavad ülimat kasutusmugavust ja intuitiivset lähenemist erineva paksusega klaaside lõikamisel.
MASTER ONE
Master One on mõeldud just neile tehastele, kes soovivad suurendada tootmismahtu või neile, kes soovivad oma tootmist automatiseerida. Suhteliselt väikese investeeringuga on võimalik saavutada suurepärase kvaliteediga tulemusi.
Vertikaalne servalihvmasin ROCK 8
Kõik Rock-seeria vertikaalsed klaasi servalihvmasinad on disainitud ja ehitatud konstruktsiooniga, mis on vastupidav intensiivsele tootmiskoormusele ka kolme vahetusega töötades ja töötab aastaid, säilitades samal ajal kõrge töökindluse ja madalad hoolduskulud.
Montresor Faster seeria
FASTER seeria servapoleermasinatega saab 4-10 kettaga teha poleerviimistlust graniidist, kvartsist, keraamikast ja marmorist sirgete servadega tahvlitele, mille paksus on 10–100 mm. Kaasaegne automaatne masin on ergonoomilise 12-tollise puutetundliku ekraaniga juhtpaneeliga võimaldades hõlpsat programmeerimist, varem salvestatud parameetrite ja töötlemisretseptide kasutamist.
Intermac Primus on vesilõikusmasin, mis võimaldab töödelda mitmesuguseid materjale alates kivist ja metallist kuni klaasi, mitmekihilise […]
Vertikaalne servalihvmasin ROCK 10-45
Rock 10-45 on mõeldud ettevõtetele, kellel on soov lihvida ka muutuvaid nurki kuni 45°, töötades kõrgete tootmisrütmide ja suurepärase kvaliteediga.
Vertikaalne servalihvmasin ROCK 11
Kõik Rock-seeria vertikaalsed klaasi servalihvmasinad on disainitud ja ehitatud konstruktsiooniga, mis on vastupidav intensiivsele tootmiskoormusele ka kolme vahetusega töötades ja töötab aastaid, säilitades samal ajal kõrge töökindluse ja madalad hoolduskulud.
Dowsil 791T ilmastikukindel silikoon-hermeetik
DOWSIL 791T on kõrgekvaliteetne ühekomponentne neutraalne kirgas ilmastikukindel hermeetik, mis on mõeldud kasutamiseks klaasfassaadidel, üldklaasimisel, väliskonstruktsioonidel ning ka fassaadidel, mis on ehitatud tellisest, kivist ja muudest traditsioonilistest ehitusmaterjalidest. Suurepärane ilmastikukindlus, suur vastupidavus osooni, UV-kiirguse ja suurte temperatuuri kõikumiste suhtes. Sobib kokku kõigi DOWSIL ehitussilikoonidega. Lihtne peale kanda.
Mistral
Kogu MOVETRO tootevalik seab standardi marmorist, graniidist, kvartsist ja keraamikast valmistatud lehtede ladustamise ja käitlemise automatiseeritud süsteemidele. Kõik MOVETRO lahendused on kohandatud ja kavandatud suurendama ettevõtte töötulemusi, optimeerides automatiseerituse taset, tõhusust ja operaatori turvalisust, vältides samal ajal ebaõige käitlemise tagajärjel tekkinud õnnetuste riski.
MASTER 23
Master 23 on arvjuhtimisega töötluskeskus, mille silla tüüpi tööjaam on 3 juhitava X-, Y- Z- teljega klaasilehe freesimiseks, puurimiseks, süvendamiseks, graveerimiseks, servalihviks ja -poleerimiseks. See kompaktne töötluskeskus sobib nii suurettevõtete suurte tootmispartiide vajaduste jaoks, kui ka väiketootjate väikesemahuliste partiide tootmiseks, kes otsustavad investeerida nende äri ja tootmisprotsessi arengusse, saades kvaliteetseid tulemusi piiratud väljaminekute juures.
Master 38.5 on viieteljeline CNC töötluskeskus
Kõrgetasemeline tehnoloogia parimate tulemuste saavutamiseks maksimaalse kasutuslihtsusega. 5-teljeline pea koos pideva pöörlemisega C-telje ja kallutatava A-teljega (vahemikus -90 ° kuni + 90 °) tagab suurepärase paindlikkuse ja survestab keerukate mehaaniliste operatsioonide teostamise piiri.
GENIUS CT-A on NC-juhitud 3 teljeline automaatne lõikuslaud monoliitklaasi sirg- ja kujundlõikuseks. Lõikuslaua korpus on vastupidavast terasest, laua sujuv ja ühtlane laua kallutus võimaldab suurte klaasilehtede peale- ja mahalaadimist.
Ecostar EVO kahekomponentsete mastiksite pumbad mikseriga Alpha Mix
Kahekomponentsete materjalide segamis- ja doseerimisseade Ecostar Evo on kõrgekvaliteediline, töökindel ja kergesti hooldatav seade, mis võimaldab mastiksite nagu polüsulfiid, polüuretaan, silikoon jt esmaklassilist pealekandmistulemust. Seade on varustatud hüdrauliliste kolbpumpadega, mida on katsetatud palju aastaid. Segusuhe vastavalt mahule vahekorras 6:1 kuni 14:1 on sujuvalt reguleeritav, materjali tünnid 200 l ja 20 l.
Ecostar EVO kahekomponentsete mastiksite pumbad mikseriga Alpha Mix
Kahekomponentsete materjalide segamis- ja doseerimisseade Ecostar Evo on kõrgekvaliteediline, töökindel ja kergesti hooldatav seade, mis võimaldab mastiksite nagu polüsulfiid, polüuretaan, silikoon jt esmaklassilist pealekandmistulemust. Seade on varustatud hüdrauliliste kolbpumpadega, mida on katsetatud palju aastaid. Segusuhe vastavalt mahule vahekorras 6:1 kuni 14:1 on sujuvalt reguleeritav, materjali tünnid 200 l ja 20 l.
Vertikaalne klaasipesumasin Aqua
Aqua seeria on Intermaci uus pesumasinate sari, mida saab integreerida liini vertikaalse töötlus-keskustega, et töödeldud klaasi pesta ja kuivatada vastavalt kõrgeimatele standarditele. Aqua tagab klaasilehtedel töötluse ajal kogunenud lisandite täieliku puhastamise, valmistades need suurepäraselt ette järgnevateks töötlustoiminguteks või töötlustsüklist lahkumiseks. Klaasipesumasinat Aqua saab vastavalt erinevatele tootmisvajadustele komplekteerida erineva pikkusega sissesõidu ja väljasõidu konveieritest, see on võimalik nii eraldiseisvate kui ka liinile paigaldatavate masinate puhul.