VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus
VERTMAX ONE vertikaalne CNC töötluskeskus

Vertmax-seeria on arvprogrammjuhtimisega vertikaalne töötlusmasin ristkülikukujuliste või erikujuliste klaasilehtede, millel on vähemalt üks sirge külg, puurimiseks, süvendamiseks, freesimiseks ja servatöötluseks. See vertikaalne CNC töötluskeskus on ideaalne fassaadi-, uste- ja interjööriklaaside valmistajatele paindlikuks tootmiseks. Masinaga saab ilma seadistusajata ühe tsükli jooksul läbi viia kõiki töötlusoperatsioone, mis on vajalikud ehitusklaasi ja uste valmistamiseks. Vertmaxi vertikaalset töötluskeskust on lihtne kasutada, sest kogu juhtimine toimub Windows operatsioonisüsteemiga varustatud personaalarvuti abil.

Masinal on sisestus- ja väljastusmoodul, konveier, mis koosneb tugirullikutest ja patenteeritud transportiminappade vankritest, millega liigutatakse laaditavat, töödeldavat ja mahalaaditavat klaasilehte. Masina põhiosa, kus toimuvad töötlustoimingud on ümbritsetud kaitsekatetega.

Vertmaxi  töötluskeskus tagab kliendile kõrge automatiseerimise taseme ja kvaliteetse tulemuse. Samuti saab masina komplekteerida liini laaduriga V-loader ja vertikaalse pesumasinaga Aqua.

Pakume Vertmaxi erinevaid mudeleid vastavalt suurimale töödeldava klaasi kõrgusele.

Mudelid: Vertmax ONE, Vertmax 2.2, Vertmax 2.6, Vertmax 3.3

Tehnilised andmed:

Võimsus63 kW
Töödeldava klaasi paksus3-19 mm (25 mm)
Spindli võimsus2 x 6,5kW
Pöörlemissagedus0-12 000 1/min
Klaasitahvli max suurus1500/2200/2600/3300 x 3000/4000/5000/6000 mm
vastavalt mudelile

Rohkem infot tootekataloogist

Küsige toote kohta lisateavet ja pakkumist info@estoneglass.ee.

<<